top of page

Cześć, jesteśmy po pierwszych pokazach Twoich zdjęć w rodzinie i wśród znajomych. Nie mam czasu i miejsca, by opisać wszystkie pozytywne reakcje! Za chwilę wkleję Ci sms-a od przyjaciółki Ani, który myślę, że w odpowiedni sposób zrecenzował Twoją pracę :D

 

Oto on: "Nooo obejrzałam póki co miniaturki i kilka fotek i O M G przepiękne zdjęcia!!!! Aż łezka się w oku kręci. (...) a tu oprócz PRZEPIĘNYCH, NO MEGA!!! zdjęć Pary Młodej widać jak ludzie się wspaniale bawili! Momenty wzruszenia, uśmiechnięte twarze w tańcu, błysk w oku przy rozmowach przy stole. W domu siądę by uważnie popatrzeć, ale już jestem wbita w fotel!"

Ania i Patryk, 21 sierpnia 2021 -

>zobacz ich zdjęcia tutaj<

Ania i Patryk. 21 sierpnia 2021-48.jpg

Services

Aparat Leny widział dużo więcej niż moje oczy w dniu ślubu. Jestem jej bardzo wdzięczna, że potrafi tak patrzeć jak ja chciałabym widzieć. Kiedyś powiedziałabym, że z każdym dniem wartość zdjęć, które zrobiła nam Lena będzie rosła, ale dzisiaj już wiem, że są bezcenne. Polecam Lenę, będzie z Wami sercem i duszą. Jestem pewna, że każda para tego potrzebuje. Już kiedyś napisałam, ale powtórzę - wybierając Lenę wybierasz prawdziwego psychologa fotograficznego. Kreatywna, odważna, pracowita, zaangażowana. A dzisiaj mój serdeczny przyjaciel.

Michalina i Dawid, 7 września 2019

>zobacz ich zdjęcia tutaj<

z-1.jpg

Lenę poznaliśmy na Targach Ślubnych i zauroczyła nas oczywiście nie tylko swoimi zdjęciami, ale również swoją osobą. Jest profesjonalistką, a przy tym jest bardzo kochana i pomocna. Wraz z mężem uważamy, ze wybranie właśnie Leny jako fotografa, który miał uwiecznić najpiękniejsze dla nas chwile, było najlepszą decyzją, jaką podjęliśmy.

 

Zdjęcia są przepiękne, uchwycone są każde najpiękniejsze, najbardziej wzruszajace i zabawne momenty. Zdjęcia są robione z ogromną pasją i miłością, co również ma swoje potwierdzenie w stworzonym albumie dla nas, który Lena zaprojektowała idealnie.


Chciałabym jeszcze dodać, że ważnym aspektem jest również to, iż z Leną od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt. Zawsze starała się nam pomóc, gdy tylko mieliśmy jakieś pytania.

Wszystkim parom, które poszukują najlepszego fotografa do uwiecznienia ważnych i pięknych chwil ich życia zdecydowanie polecamy Lenę!

Lena fotografowała nam sesję narzeczeńską, a następnie nasz ślub i wesele, i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że dzięki Lenie czuliśmy się bardzo swobodnie przed Jej obiektywem.

Oliwia i Maciej, 20 czerwca 2020

Oliwia + Maciej. Maj 2020-64.JPG
Adrian + Ola_edited.jpg

Nawet nie wiem jak ubrać w słowa ten zachwyt!

 

Z każdym kolejnym zdjęciem aż twarze nam płonęły z emocji i od uśmiechów! Przenieśliśmy się całkiem jeszcze raz do tamtego dnia i zobaczyliśmy go z perspektywy, z której nigdy nie mielibyśmy szansy, bo na własnym weselu nie ma na to czasu xd Niezwykle nas cieszy że każdy gość się znalazł na co najmniej kilku zdjęciach, widać tyyyyle emocji.

 

Link od razu poszedł do wszystkich. Wieczorem mama dzwoni i pytam czy oglądała zdjęcia, na co ona "dwa razy!" XD a ile przeróbek tych zdjęć na memy dostałam od znajomych to rany, postaram się załączyć! Póki co Twoja wspaniała praca zbiera wachlarz zachwytów zarówno od znajomych jak i rodziny, każdy mówi że jemu się najbardziej podobało *i tu każdy wstawia co innego*, my chyba nie umiemy wybrać które jest najlepsze.

 

Cieszę się niesamowicie bo w rodzinie od dawna nie było tylu zdjęć, a zwłaszcza takich które są tak przepełnione pozytywnymi emocjami, nieudawanymi, autentycznymi. Dziękujemy!!!

Ola i Adrian, 4 września 2021

Dziękujemy za zdjęcia - są fantastyczne, dokładnie na coś takiego miałam nadzieję.

 

Bardzo dziękuję Ci zwłaszcza za te drobiazgi, których nie mogłam widzieć na własne oczy,

bo skupiona byłam na czymś innym: za te wszystkie fotki z korytarza, sprzed budynku, za oko do świetnych momentów (ten ktoś za drzwiami zakrystii, mały Tadzio ładujący się na krzesło świadkowi, maszyna do robienia baniek!, kolorowy parasol Agi, mała Olka przy tablicy, wszystkie te chwile z sali - mogłabym tak długo wymieniać).

 

Dzięki temu mogliśmy zobaczyć nasze wesele z zupełnie innej strony - dziękujemy!

Ala i Damian, 6 lipca 2019

Alicja + Damian. 6 lipca 2019-228.jpg
Grzegorz + Patrycja. 10.08_edited.jpg

Trudno opisać w kilku słowach emocje i uczucia jakie towarzyszyły nam podczas sesji z Leną, ale było cudownie. Mimo lekkiego stresu, który nam towarzyszył zdjęcia wyszły piękne, a to wszytko zasługa wspaniałej Pani fotograf nie myśleliśmy, że mozna tak dobrze się bawić podczas sesji. Dużo śmiechu, żartów i świetnej zabawy.

Lena wykonuje swoją pracę naprawdę profesjonalnie i wkłada w to wszystko całą siebie, co widać na zdjęciach. Polecam z całego serca, świetny kontakt!

Patrycja i Grzegorz, 19 sierpnia 2019

bottom of page