Relacja z Targów Ślubnych w CKK Jordanki

Aktualizacja: 3 wrz 2019Cześć i czołem!

Gdybym w styczniu 2018 dowiedziała się, że w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy introwertyczna ja będę miała za sobą trzy edycje targów ślubnych to pewnie popukałabym się w głowę. Och, jakbym się myliła! :) Wczoraj, 27 stycznia, miałam przyjemność uczestniczyć w moich trzecich targach, a drugich w CKK Jordanki w Toruniu. Uwielbiam to miejsce za wyjątkowy, nieco mroczny klimat, a same Targi Ślubne cenię za wysoki poziom usługodawców. Nie są to alternatywne targi, ale z pewnością można tam spotkać wielu usługodawców, którzy reprezentują styl bliski mojemu sercu.

Pozwólcie, że pokażę Wam kilku z nich. Może ktoś z Was znajdzie osoby, które dopełnią Wasz ślub i wesele? Zacznijmy... ode mnie. ;)


Oprócz oczywistej funkcji targów, jaką jest promocja swojego biznesu, bardzo lubię możliwość spotkania tylu par młodych na żywo. Zawsze wynoszę z tych spotkań dużo wniosków, poznaje ich potrzeby i weryfikuję moje wyobrażenia na temat tego, co jest ważne.

Moim must have na stoisku są produkty, które para młoda ode mnie otrzymuje jako finalny efekt naszej współpracy, czyli albumy, odbitki i pendrive'y.

Przy okazji zwrócę Waszą uwagę (czyt. pochwalę się!) na drewniane wykonanie mojego logo wykonane przez Grawelove (robią też dekoracje ślubne!). Zdecydowanie wolę delikatne i pasujące do otoczenia dekoracje i reklamy stoisk niż krzyczące banery. :) Cieszę się, że coraz więcej usługodawców decyduje się na taki nienachalny styl!

Instagram: Lenaparacka

Facebook: Fotograf Toruń - Lena Paracka


Talerz Katarzyny, czyli restauracja oraz sala bankietowa na toruńskiej starówce. Przyznam, że przed targami nie znałam tego miejsca, ale stoisko od razu skradło moje serce. Dekoracje, kolorystyka i nietuzinkowość!

Facebook: Talerz Katarzyny

Strona www: Talerz Katarzyny


Maryla W. to jedna z najbardziej znanych marek branży ślubnej w Toruniu. Chyba nawet nie muszę pisać, czym Maryla Walkowska się zajmuje... Po prostu tworzy piękno!

Facebook: Maryla W. Fashion

Instagram: Marylaw.pl

Strona www: Maryla W.


Z daleka obserwowałam stoisko Patrycji Pardyki, której również nie trzeba nikomu przestawiać. To nazwisko poznałam na długo przed moim wkroczeniem do branży ślubnej. Na targach niestety nie miałam okazji, aby podejść bliżej, ale zerknijcie na media społecznościowe i stronę www. Znajdziecie tam ogrom pięknych sukni ślubnych i mnóstwo inspiracji!

Facebook: Patrycja Pardyka - Pracownia Ślubna

Instagram: Pardyka Patrycja

Strona www: Patrycja Pardyka


Giacomo Conti - moi targowi sąsiedzi. Podglądałam z jaką precyzją i zaangażowaniem pomagają dobrać odpowiedni krój i kolor garnituru. To ogólnopolska marka, która łączy w sobie "tradycję polskiego krawiectwa, dbającego o każdy szczegół" z "tradycję włoskiej lekkości designu". Butik w Toruniu mieści się C.H. Bielawy.

Facebook: Giacomo Conti

Instagram: Giacomo Conti Polska

Strona www: Giacomo ContiMoimi kolejnymi sąsiadami byli iluzjonista Mariusz Czajka oraz Aktshow, czyli osoby, które urozmaicą każde wesele. Mariusz przez bite sześć godzin pokazywał coraz to nowym parom swoje sztuczki, a ja bezskutecznie próbowałam rozszyfrować jego triki. Cóż, to chyba jednak magia... ;)

Facebook: Iluzjonista Mariusz Czajka & Aktshow

Instagram: Aktshow

Strona www: Mariusz Czajka & Aktshow


Czym byłyby targi bez poznania swojej konkurencji? Ale takiej konkurencji w pozytywnym znaczeniu. Wychodzę z założenia, że nie ma sensu uprawiać zaciekłej rywalizacji. Dlatego z szanownymi fotografami wymieniłam się uściskiem dłoni i poglądami na naszą lokalną branżę. Kto wie, kiedy będę potrzebowała zastępstwa albo będę mogła polecić kogoś z nich? :)

Psst, panowie! Nie wymieniliśmy się wizytówkami!

Facebook: Kretovych

Instagram: Kretovych_Marianna
Prace Magdy z M&A Decor postawiły albumy w mojej ofercie pod znakiem zapytania. Dotychczas nie proponowałam moim parom i rodzinom tradycyjnych, wyklejanych albumów, ale czy można oprzeć się tym dziełom? Szczególnie spodobały mi się albumy harmonijki z materiałowymi oprawami. Coś pięknego!

Facebook: Marmurkownia.pl

Instagram: Marmurkownia.pl

Strona www: marmurkownia.pl


Moją kolejną nowoodkrytą miłością jest kwiaciarnia Kwiatami Malowane. Ach, jakie piękne dekoracje! Kolejna kwiaciarnia, którą z ręką na sercu będę mogła polecać moim parom. :)

Facebook: Kwiaciarnia Kwiatami Malowane Toruń

Instagram: Kwiatami Malowane Toruń


Dziękuję Wam za poświęcenie uwagi mojemu krótkiemu podsumowaniu. Pamiętajcie, że to tylko mała część wszystkich usługodawców, którzy wczoraj pojawili się w Jordankach. Pełna lista znaduje się na fanpage'u Targi Ślubne Toruń.

Jeśli jesteście ciekawi jak było na poprzedniej edycji Targów Ślubnych w CKK Jordanki zerknijcie >tutaj<.

Do zobaczenia na kolejnej, jesiennej edycji! :)


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Najnowsze zdjęcia na

Instagramie

@lenaparacka

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Poznań, Trójmiasto, Łódź,

Mazury