Sara i Paweł. Sesja domowa


Jesień 2016. Przyjeżdżam do Polski na wymianę studencką. Jednymi z pierwszych osób jakie poznaje to Sara i Paweł. Najpierw rozmawiamy gdzieś na przerwie, podczas wykładów, później łączy nas Klub Dziennikarza i spotkania w kultowym Kredensie. Nie łączy nas głęboka przyjaźń, ale relacje są bardzo ciepłe i wiem, że zawsze mogę liczyć na miłą rozmowę.

Mimo wszystko nie sądziłam, że będę miała przyjemność fotografować Sarę i Pawła i ich miłość - i to w takim fantastycznym otoczeniu! Ciepłym i przytulnym domu, który dał magiczne tło dla naszych zdjęć :) Ta sesja to również moja propozycja na naturalną sesję zimową, której efekty będą mogły zdobić wnętrza Waszego domu bez względu na porę roku :) Wszystkie informacje związane z organizacją, ofertą i ceną są opisane na dole wpisu.

Saro, Pawle. Po razy kolejny i po stokroć dziękuję Wam za to wspólne popołudnie, za zaufanie i za te fantastyczne ciastka! Takie dni sprawiają, że wiem, że trafiłam na właściwe miejsce. Niech te zdjęcia będą dla Was pamiątką na zawsze ♥

A teraz wszyscy właczajcie muzykę i przy jej akopaniamencie obejrzyjcie co we trójkę stworzyliśmy!


Take me to a room I can lay down in and let me hear the songs they sing or quiet my mind — let me hear softly the simple song you’re whispering
Jak powinniśmy przygotować się do sesji świątecznej w domu? Jak ona się odbywa?

Ponieważ zdjęcia wykonamy w Waszym domu, jedyne o co musicie zadbać to porządek w miejscach w których będziemy robić zdjęcia. Przez porządek rozumiem usunięcie niepotrzebnych przedmiotów, które mogą rozpraszać np. gazety, piloty, przedmioty z dużymi napisami marek (płyn do mycia naczyń, kawa, herbata etc). Nie musicie martwić się o dekoracje świąteczne - tym zajmuję się ja. Wezmę ze sobą lampeczki, świeczniki, bombki, figurki i inne przedmioty, którymi udekorujemy Wasz dom. Jeśli chcecie dodać lub zastąpić je Waszymi dekoracjami to oczywiście możemy tak zrobić.

Jak mamy się ubrać?

Przede wszystkim powinno być Wam wygodnie i powinniście czuć się komfortowo. Ubierzcie się w spokojne, dopasowane do siebie kolory. Unikajcie napisów, rzucających się w oczy wzorów i jaskrawych wzorów - to wszystko skutecznie odciągnie wzrok od Was. A to przecież Wy jesteście tematem zdjęć :)

Mój dom nie jest fotogeniczny...

Nie wierzę! Przy odrobinie porządku i kilku dodatków jak świeczki, lampeczki, koce i poduszki, każde wnętrze staje się przytulne.

Ile kosztuje sesja i ile zdjęć otrzymamy?

W okresie 20 listopada a 15 grudnia sesja w domu kosztuje 300zł. W tej cenie jest 25 zdjęć cyfrowych oraz 25 odbitek. Jeśli powstanie więcej zdjęć otrzymacie je w formie cyfrowej bez dodatkowych kosztów. Poza tym okresem cena sesji to 350zł.

Jak długo trwa sesja?

Zazwyczaj zamuje ona od godzina do półtorej godziny.

Ile osób może wziąć udział w sesji?

Cena sesji obejmuje maksymalnie pięć osób.

W jakim terminie może odbyć się sesja świąteczna?

Dostępne terminy są między 20 listopada a 15 grudnia. Wówczas otrzymacie zdjęcia cyfrowe jeszcze przed świętami. Spytaj o wolny termin wypełniając formularz kontaktowy>tutaj< lub napisz wiadomość na fanpage'u >tutaj<.


facebook_profilowe1.png