Stara Mydlarnia

Od momentu, kiedy moja firma fotograficzna zaczęła nabierać rozpędu zaczęłam zastanawiać się w jakim kierunku mogę się jeszcze rozwijać. Długo nie musiałam myśleć. Jednym z moich zainteresowań jest wizerunek, więc naturalną koleją rzeczy okazało się połączenie tych dwóch składników. Chociaż fotografia produktowa zawsze kojarzyła mi się ze zdjęciami produktów na białym tle postanowiłam, że u mnie będzie inaczej.

Chciałam tworzyć aranżacje wyrażające daną markę. Chciałam, żeby zdjęcia produktów wzbudzały emocje. I tak zupełnie przypadkiem natrafiłam stacjonarny sklep Stara Mydlarnia w Toruniu – polska marka naturalnych kosmetyków do kąpieli oraz pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Lepiej być nie mogło! Już przed wypróbowaniem produktów wiedziałam, że ta współpraca może przynieść coś wyjątkowego. Samo przebywanie w sklepie daje poczucie komfortu, rozpieszczenia i relaksu.

Produkty Starej Mydlarni są tak wspaniałe jak mówią opisy na stronie. Intensywne, ale niesztuczne zapachy; wspaniała konsystencja (żel do kąpieli z mango to mistrzostwo! Mam wrażenie jakby to był sam zmiksowany owoc ;-)) i miłe uczucie po użyciu kosmetyku.

Żele i pudry do kąpieli oraz kosmetyki z serii arganowej bardzo intensywnie nawilżają skórę i zostawiają osłonkę dzięki której nie trzeba używać dodatkowych kosmetyków nawilżających.

Współpraca ze Starą Mydlarnią to dla mnie wielka przyjemność nie tylko z powodu możliwości poznania ich wspaniałych kosmetyków, ale przede wszystkim dlatego, że jest to odpowiedzialna i przejrzysta marka dbająca o dobro klientów. Szczególnie podoba mi się pomysł zakupów na wagę. Przy pierwszym zakupie otrzymujesz produkt w opakowaniu, które następnym razem uzupełniasz jedynie o wsad produktowy :) Poza tym kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, są przyjazne dla wegan i zawierają tylko naturalne składniki.

Właśnie z takimi markami chcę współpracować: dbającymi nie tylko o swój portfel, ale także o środowisko i klienta ❤

Sklep firmowy w Toruniu znajduje się przy ulicy Szerokiej 2, a >tutaj< znajdziecie wszystkie inne lokalizacje na terenie całej Polski.