Fotografia okolicznościowa

Wybierając mnie na Waszego fotografa na ślub, komunię, chrzest lub inną uroczystość macie trzy pakiety do wyboru. Najmniejszy z nich obejmuje m.in. 3 godziny fotografowania, a największy 10 godzin. Przedział cenowy to 600-2700zł. Aby poznać szczegółową ofertę proszę wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole tej strony. Na podstawie przekazanych informacji będe mogła dokładnie wycenić usługę.

Fotoalbum jest wliczony w cenę największego pakietu. Zwiera ok. 70 zdjęć wybranych przez Was, i jest przechowywany w solidnym pudle obitym materiałem w wybranym przez Was kolorze. Producentem jest firma Najlepsze Foto. Istnieje możliwość zawmówienia większej ilości sztuk. Jeśli zdecydujecie się na mniejszy pakiet, ale mimo to chcielibyście otrzymać fotoalbum to oczywiście z przyjemnością go dla Was zaprojektuję. Koszt albumu to 350 zł za pierwszy, a każdy kolejny 300 zł.

Fotozeszyt jest często wybierany do zdjęć z sesji zdjęciowych. Dzięki druku na papierze premium zdjęcia są niezwykle ostre i w pełni oddają kolory widoczne na cyfrowych kopiach. Mój standardowy projekt to 14 stron z około 20 zdjęciami wykonywany przez firmę Saal Digital. Cena za pierwszym zeszyt to 200 zł, a każdy kolejny 150 zł.

Wyślij