Fotografia okolicznościowa

Wybierając mnie na Waszego fotografa na ślubnegi macie dwa pakiety do wyboru. Mniejszy z nich obejmuje m.in. 6 godziny fotografowania, a większy 10 godzin. Przedział cenowy to 2100-2800. Aby poznać szczegółową ofertę proszę wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na dole tej strony. Na podstawie przekazanych informacji będe mogła dokładnie wycenić usługę.

Fotoalbum jest wliczony w cenę największego pakietu. Zwiera 100 zdjęć wybranych przez Was, i jest przechowywany w solidnym pudle obitym tkaniną. Producentem jest firma Najlepsze Foto. Istnieje możliwość zawmówienia większej liczby sztuk. Jeśli zdecydujecie się na mniejszy pakiet, ale mimo to chcielibyście otrzymać fotoalbum to oczywiście z przyjemnością go dla Was zaprojektuję. Koszt albumu to 400 zł za pierwszy, a każdy kolejny 350 zł.

Fotoksiążka jest często wybierany jako prezent dla rodziców lub świadków. Dzięki druku na papierze premium zdjęcia są niezwykle ostre i w pełni oddają kolory widoczne na cyfrowych kopiach. Mój standardowy projekt to 28 stron z około 60 zdjęciami wykonywany przez firmę Najlepsze Foto. Cena za pierwszą fotoksiążkę to 150zł, a każdy kolejny 130 zł.

Wyślij