Mr ♥ Mrs Grono – przejażdżka rowerowa w Sävsjö

Martina i Michał, w blogosferze znani jako Mr i Mrs Grono, to piękna para zajmująca się klasyczną modą, lifestylem, blogowaniem… Tydzień temu rozpoczeli wspólne życie w Szwecji i chceli przypieczętować to ważne wydarzenie wspólną sesją zdjęciową. Decyzja o naszym spotkaniu zapadła prawie z dnia na dzień. „Na co mam się szykować? Jak będzie wyglądało to spotkanie?” zastanawiałam się. Obawy były bezpodstawne.

Chociaż przez pierwszy kwadrans naszego spotkania towarzyszył nam deszcz i pioruny to sesja wypadła cudownie. Wciąż i wciąż przeglądam te zdjęcia na przemiennie odczuwając radość z powodu naszego spotkania i zadowolenie z efektu końcowego.

Martino, Michale, życzę Wam szczęścia w Waszym wspólnym życiu w Szwecji i dużo, dużo miłości ♥

A wy drodzy widzowie, włączajcie muzykę i chodźcie z nami na spacer ♥mrs grono, damski styl i elegancja
pan grono czyli ekspert od męskiej elegancji
martina aka mrs grono na sesji zdjęciowej w szwecji

Sävsjö, czyli miasteczko w którym zamieszkali państwo Grono, zionie szwedzkością. Malutkie, urocze uliczki ze sklepami z typowo skandynawskim designem, kawiarnią z trzema stolikami i fryzjerem do którego trzeba się umawiać tydzień wcześniej. Taką Szwecję lubię!śliczna torebka mrs grono z prime mark
pan grono na sesji zdjęciowej w szwecji

Kiedy chciałam już chować aparat wyszło niesamowite słońce, które po prostu musieliśmy wykorzystać na tle tej ściany. Dało to bardzo fajny efekt.
pan grono i mrs grono na sesji zdjęciowej
Leave a Reply

Your email address will not be published.