Cześć nieznajomi!

Jeśli tu jesteście to oznacza, że dowiedzieliście się o akcji z okazji Święta Miłości, którą organizuję wspólnie z restauracją Hole In One. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ bardzo lubię mieć kontakt z zakochanymi ludźmi. Każda para jest inna, każda para uczy mnie czegoś nowego o miłości, każda para wnosi coś nowego do mojego życia. Mam nadzieję, że Wy będziecie jedną z nich. :-)

A teraz do rzeczy, bo weszliście na moją stronę, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat sesji, a nie czytać o tym jak bardzo lubię swoją pracę. Rabat, który otrzymaliście w restauracji Hole in One obniża cenę sesji zdjęciowej we dwoje o 20%. Regularna cena to 300 zł, a wy zapłacicie o 60 złotych mniej.

W tej cenie otrzymacie minimum 30 zdjęć, zarówno zdjęcia na których jesteście we dwoje jak i indywidualne portrety. Rabat jest ważny przez dwa tygodnie od Walentynek, czyli do 28 lutego. Do tego czasu należy zarezerwować sesję i wpłacić należność. Sama sesja może odbyć się do sześciu miesięcy od rezerwacji. Sesję możecie zarezerwować telefonicznie (733 299 845), poprzez formularz kontaktowy (link) albo kontaktując się ze mną przez moje media społecznościowe: Instagram lub Facebook.

Nie mogę doczekać się spotkania z Wami! Bez względu na to gdzie ono się odbędzie gwarantuje Wam, że to będzie coś więcej niż samo robienie zdjęć – to także wyjątkowe przeżycie i poznanie siebie od nowej strony. Jeśli macie pytania odnośnie do sesji zdjęciowej możecie skontaktować się ze mną albo przeczytać moje poradniki:

Gdzie i kiedy wykonać sesję zdjęciową?

Jak ubrać się na sesję zdjęciową?

Dlaczego warto wykonać sesję we dwoje?

A tutaj możecie obejrzeć moje poprzednie sesje narzeczeńskie -> LINK.

Leave a Reply

Your email address will not be published.