Dominika i Aleksy – Woodstock 2018

Na Woodstock się nie jedzie. Na Woodstock się wraca. I wróciłam. Szósty raz. Każdy z tych razy jest naznaczony innym klimatem, innymi ludźmi. Ten był naznaczony zmęczeniem, żarem z nieba i wszechobecnym kurzem. Dlatego, nie zrozumcie mnie źle (!), szłam na spotkanie z Dominiką i Aleksym z bez większej motywacji. Perspektywa jakiekolwiek wysiłku w tych warunkach przyprawiała mnie o ból głowy. Ale, ale… oczywiście jest ale.

Kiedy ich spotkałam i poszliśmy w Woodstock pożałowałam, że to moje ostatnie godziny na polu. Chciałabym powtórzyć cztery spędzone tam dni tylko, że w ich towarzystwie! Dominika i Aleksy są dokładnie tacy na jakich wyglądają. Bardzo wrażliwi, otwarci, przyjaźni i oczywiście piękni – na ciele i na duszy. Ona jest aktorką, on studiuje religioznawstwo. Mieszkają w Krakowie ze swoimi kotami. Zakochani po uszy.

Dominika, Aleksy. Dziękuję Wam, że zaufaliście mi, praktycznie nieznanej Wam osobie. Że tak szybciutko się otworzyliście i stworzyliście magiczną aurę. Czekam na Was w Toruniu, ruszymy po nowe przygody! 

Tym razem pokazuję Wam moją pracę w formie filmiku. W ten sposób mam większą kontrolę nad moją opowieścią. Czekam na Wasze opinie ♥